echo_re_echo (2025)

echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo
echo_re_echo

Wat bindt ons en wat stoot ons af? En wat doet de afstand daartussen met onze onderlinge verhoudingen? In echo_re_echo onderzoeken choreograaf Ann Van den Broek en zanger Gregory Frateur de aantrekkingskracht en afstand tussen hun persoonlijke en artistieke identiteit om deze te laten resoneren in kracht en kwetsbaarheid. Ze plaatsen zich hiervoor zelf op het podium, samen met muzikant Nicolas Rombouts en twee dansers/performers.

echo_re_echo focust op het weerklinken van elkaars realiteit, mysterie en fantasie. In de vorm van echo’s ontwikkelt zich een spanningsveld waarin diep menselijke emoties, frustraties, verlangens en verwachtingen geportretteerd worden. Reflecterend op de transformatieve tijd waarin we leven en waar vloeibaarheid, identiteit en fysieke werkelijkheid om voorrang strijden.

echo_re_echo beweegt zich op de grens van een concert en een dansvoorstelling en gaat van groots gebaar tot stilte en intimiteit, zowel monumentaal als klein en persoonlijk van beeld.

concept en regie Ann Van den Broek, Gregory Frateur
choreografie Ann Van den Broek
artistiek assistent Marion Bosetti
performers Ann Van den Broek, Gregory Frateur, Nicolas Rombouts, Jean-Gabriel Maury, Frauke Mariën / Marion Bosetti
muziek/compositie Nicolas Rombouts, Gregory Frateur
tekst Gregory Frateur
scenografie Niek Kortekaas
licht en video Bernie van Velzen
kostuums Mariëlle Vos
outside eye Marc Vanrunxt 
fotografie Rio Staelens
première 13 mei 2025, Theater Rotterdam, Rotterdam (NL)

echo_re_echo van WArd/waRD is geproduceerd in coproductie met Theater Rotterdam en wordt financieel ondersteund door Fonds Podiumkunsten en Gemeente Tilburg. Speciale dank aan Toneelhuis Antwerpen (BE).

WArd/waRD

Datum Plaats Podium
07 mrt 2026 echo_re_echo Antwerpen (BE), Bourlaschouwburg Tickets
30 okt 2025 echo_re_echo Antwerpen (BE), Corso Tickets
23 okt 2025 echo_re_echo Hasselt (BE), CCHA Tickets
21 okt 2025 echo_re_echo Geel (BE), CC De Werft Tickets
20 okt 2025 echo_re_echo Amsterdam (NL), ITA Tickets
10 jul 2025 echo_re_echo Amsterdam (NL), Julidans Tickets
10 jun 2025 echo_re_echo Tilburg (NL), Schouwburg Concertzaal Tilburg
07 jun 2025 echo_re_echo Breda (NL), Chassé Theater
05 jun 2025 echo_re_echo Groningen (NL), Grand Theatre
03 jun 2025 echo_re_echo Den Bosch (NL), Theater aan de Parade
21 mei 2025 echo_re_echo Haarlem (NL), Schuur
20 mei 2025 echo_re_echo Delft (NL), Theater de Veste
14 mei 2025 echo_re_echo Rotterdam (NL), TR Schouwburg
13 mei 2025 echo_re_echo Rotterdam (NL), TR Schouwburg – première

echo_re_echo is een botsing van werelden: de rauwe dans van Ann Van den Broek – eindelijk weer zelf op het podium – tegenover de melancholische alternatieve pop van Gregory Frateur (Dez Mona).”

– Trouw (NL)

Aardig gevonden worden is onbelangrijk in dit knetterende dansconcert.”

– de Volkskrant (NL)

Hypnotiserend om te zien hoe de performers twee rondtollende volgspots proberen bij te houden, terwijl Frateur zingt over een ‘conspiracy of silence’.”

– Theaterkrant (NL)
echo_re_echo (2025)